Kurumsal

Başkanın Mesajı

Başkan’dan

1976 yılında Mardin - Nusaybin Pratik Sanat Okulu Yemekhane ve Spor Salonu İnşaatı ile başlayan cesur ve kararlı yolculuğumuz, bu günlere ulaştığında geride çok güzel eserler bıraktığımıza inanıyoruz. Grubumuza bir bütünü oluşturacak parçaların eklenmesi ile birlikte, inşaat sektörünün yanı sıra, akaryakıt bayilikleri ve turizm işletmeciliği faaliyetleriyle yaklaşık 40 yıldır ülkemize en iyiyi, en güzeli sunmak için çaba sarfediyoruz.

Bu güne kadar olan çalışmalarının büyük bölümünü Türkiye’de gerçekleştiren Akar Şirketler Grubu, globalleşen dünyada yurt dışı projeleriyle de yerini almaya hazırdır.

Kalite ve hizmetten ödün vermeden, deneyimli kadromuzla, her gün daha çok çalışarak ve yeni teknolojilere uyum sağlayarak, 40 yıllık birikimimizi geleceğe aktarıyoruz.

Çalışanlarımız, iş verenlerimiz ve ortaklarımızla, grubumuzu gelecekte çok daha güzel yerlere taşımak en önemli hedefimiz. Inşaat, turizm ve akaryakıt alanlarında, yurt içinde ve dışında çok daha büyük işlerin altına imza atarak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak her zaman en önemli hedefimizdi, bundan sonra da olmaya devam edecek…

Giderek küçülen dünyada yerimizi alırken, geleceğe güzel eserler bırakmak istiyoruz.
Saygılarımızla.

Musa AKAR

Yönetim Kurulu Başkanı / Chairman